Kompleksowe czyszczenie Laptopa/ PC

Układ chłodzenia w laptopie jest bardzo ważnym a zarazem wrażliwym elementem podatnym na czynniki zewnętrzne. Układ chłodzenia przypomina pracę odkurzacza i potrafi zgromadzić sporo kurzu.

Kurz zbierający się w układzie chłodzenia może prowadzić do zmniejszenia wydajności układu co prowadzi do przegrzewania się układów płyty głównej – procesora, mostków, układu grafiki (jeśli jest to grafika dedykowana).

W konsekwencji może prowadzić to do niestabilności laptopa, wyłączania się, resetowania, a także uszkodzenia chipów płyty głównej.

Dlaczego warto to zrobić u nas?

  • Dokładnie wyczyścimy wnętrze laptopa z kurzu i innych nieczystości
  • Dokładnie wyczyścimy układ chłodzenia, w tym wiatrak oraz radiator
  • Wymienimy pastę termoprzewodzącą na nową.
  • Wymiana termopadów na nowe (w razie potrzeby)

Uwaga! Przy konserwacji laptopa wykonamy gratisowo:

  • Czyszczenie klawiatury (sprężonym powietrzem)
  • Czyszczenie ekranu/matrycy
  • Czyszczenie obudowy

Laptop będzie błyszczał jak nowy!

Cennik

Uwaga: w weekendy oraz święta (sobota od 15 do 20, niedziela cały dzień) doliczamy + 50% do ceny końcowej usługi. Zlecenia nocne (od 20 do 8) doliczamy 100% do końcowej ceny usługi.

# Usługa Cena netto Szczegóły
1 Czyszczenie komputera PC (stacjonarny) z kurzu i brudu 40 zł
2 Czyszczenie komputera PC (stacjonarny) z kurzu i brudu + wymiana pasty termoprzewodzącej do procesora 90 zł
3 Czyszczenie laptopa z kurzu i brudu + wymiana pasty termoprzewodzącej oraz termopadów. 120 – 150 zł Laptop biurowy  vs Laptop typu Gaming
4 Czyszczenie laptopa po zalaniu (woda, kawa, piwo itd.) od 140 zł plus koszt ew. naprawy i/lub wymiany części. Laptop po zalaniu różnymi płynami, powinien być oczyszczony najszybciej jak się da, nawet jeśli początkowo po zalaniu działa normalnie