Kompleksowa oferta
Stworzenie strony internetowej obejmuje wykonanie wszystkich etapów prac, od rejestracji domeny, konfiguracji serwera, poprzez projekt graficzny, opracowanie struktury funkcjonalnej, uzupełnienie treści, a także pomoc w jej obsłudze. Będziemy informować Cię na bieżąco o postępie prac, a Ty będziesz mógł skupić się na rozwoju swojego biznesu.

Pomoc i doradztwo
Kompleksowe doradztwo związane z zarządzaniem stroną internetową, zarówno na etapie jej tworzenia, jak i po uruchomieniu gotowego projektu. Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów, abyś mógł wykorzystać swój czas na wzmocnienie pozycji Twojej firmy w branży.

Pozycjonowanie/SEO
Po wdrożeniu dbamy o to, aby stworzona strona czy sklep działały stabilnie, bezpiecznie oraz wyświetlały się wysoko w wynikach wyszukiwania w Google i w innych wyszukiwarkach. Takie podejście przekłada się na rozwój biznesów naszych klientów.

RWD
Nasze realizacje uwzględniają specyficzne wymagania użytkowników urządzeń mobilnych. Obecnie już ponad 60% wejść na strony naszych klientów pochodzi z telefonów komórkowych oraz tabletów. Dzięki stosowaniu technologi RWD, jesteśmy w stanie spełnić wymagania i dopasować treść do małych ekranów.

Strona internetowa to wizytówka Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, a zaprojektujemy dla Ciebie stronę www dostosowaną do Twoich potrzeb!